metabo crpalka potopna kp160 35sf combi delci do 35mm
metabo crpalka potopna kp160 35sf combi delci do 35mm 2
metabo crpalka potopna kp160 35sf combi delci do 35mm 3
metabo crpalka potopna kp160 35sf combi delci do 35mm 4
metabo crpalka potopna kp160 35sf combi delci do 35mm 5
Slike izdelkov so simbolične.
METABO ČRPALKA KP160-35SF COMBI DELCI 35mm
Šifra artikla: 0000008015645
Na zalogi
V KOŠARICO
Več o izdelku
METABO KP 160-35 SF Combi je vsestranska kombinirana potopna črpalka za čisto in umazano vodo. Namenjena je črpanju, praznjenju in kroženju vode iz rezervoarjev, bazenov, cistern in poplavljenih kleti. V načinu za čisto vodo omogoča sesanje do 1 mm, pri umazani vodi pa je primerna za delce do 35 mm.
Glavne prednosti
  • kombinirana rešitev za čisto in umazano vodo v enem izdelku,
  • sesanje do 1 mm v načinu za čisto vodo,
  • primerna za grobo umazanijo in delce do 35 mm,
  • nastavljiv nožni del črpalke za preprost preklop funkcije,
  • višinsko nastavljivo plovno stikalo za samodejni režim delovanja,
  • možnost preklopa iz avtomatskega delovanja v ročni način za nizko sesanje,
  • Quick priklop z večnamenskim adapterjem za hitro povezavo cevi,
  • dvojno tesnjenje in zaščita pred preobremenitvijo za daljšo življenjsko dobo,
  • odporno plastično ohišje in ergonomski ročaj za lažje prenašanje.
Tehnični podatki
Tip Kombinirana potopna črpalka za čisto in umazano vodo
Nazivna moč 500 W
Maks. pretok 16.000 l/h
Maks. potisna višina 8 m
Maks. tlak 0,8 bar
Maks. potopna globina 7 m
Maks. velikost delcev 35 mm
Sesanje v načinu čiste vode do 1 mm
Priključek 1 1/2″ notranji navoj
Zaščita IP X8
Dimenzije 210 x 195 x 315 mm
Teža 4,9 kg
Dolžina kabla 10 m
Sorodni izdelki
metabo crpalka potopna sp150 35s combi delci do 35mm
Na zalogi
METABO ČRPALKA SP150-35S COMBI DELCI 35mm