metabo crpalka potopna sp150 35s combi delci do 35mm
metabo crpalka potopna sp150 35s combi delci do 35mm 2
metabo crpalka potopna sp150 35s combi delci do 35mm 3
metabo crpalka potopna sp150 35s combi delci do 35mm 4
metabo crpalka potopna tp 75 s za cisto vodo 7500l h. 1 1
Slike izdelkov so simbolične.
METABO ČRPALKA SP150-35S COMBI DELCI 35mm
Šifra artikla: 0000008015646
Na zalogi
V KOŠARICO
Več o izdelku
Glavne prednosti
  • kombinirana rešitev za čisto in umazano vodo v eni črpalki,
  • sesanje skoraj do suhega v načinu za čisto vodo,
  • primerna za umazano vodo z delci do 35 mm,
  • enostaven preklop med načinoma delovanja z nastavljivim nožnim delom,
  • robustno ohišje iz odporne plastike za dolgo življenjsko dobo,
  • višinsko nastavljivo plovno stikalo za samodejno delovanje,
  • možnost ročnega načina za nizko sesanje vode,
  • Quick priklop z univerzalnim adapterjem za hitro povezavo cevi,
  • dvojno tesnjenje motorja za boljšo zaščito pred vodo,
  • zaščita pred preobremenitvijo za varno in zanesljivo uporabo,
  • ergonomski ročaj za preprosto prenašanje in uporabo.
Tehnični podatki
Tip Kombinirana potopna črpalka za čisto in umazano vodo
Nazivna moč 1500 W
Maks. pretok 15.000 l/h
Maks. potisna višina 11 m
Maks. tlak 1,1 bar
Maks. potopna globina 7 m
Maks. velikost delcev 35 mm
Sesanje v načinu čiste vode skoraj do suhega
Priključek 1 1/2″ notranji navoj
Zaščita IP X8
Teža približno 7 kg
Dolžina kabla 10 m
Sorodni izdelki
Na zalogi
metabo crpalka potopna kp160 35sf combi delci do 35mm